plac manewrowy z dwoma samochodami i pachołkami
kokpit nowoczesnego samochodu
Na pierwszym planie znak nauki jazdy motocyklem. W tle motocykle w szeregu

Ośrodek Szkolenia Kierowców KRAMEX w Tarnowie

Prowadzimy szkolenia od 1990 roku. Szkolimy w zakresie kategorii: AM, A/A2, B, B+E, C, C+E, D oraz oferujemy szkolenia okresowe, kwalifikacje wstępne i uzupełniające.

Od lat jesteśmy jedną z najczęściej wybieranych szkół jazdy w Tarnowie, a dzięki zachowaniu najwyższych standardów, jako jedyny ośrodek w regionie posiadamy status Super-Ośrodka nadany przez Ministerstwo Infrastruktury.

LAT NA RYNKU
0 +
SAMOCHODÓW OSOBOWYCH
INSTRUKTORÓW
0 +
LOKALIZACJE

Zapewniamy:

plac manewrowy do nauki jazdy. Widok z drona
Na pierwszym planie licznik prędkości. W tle szereg motocykli do nauki jazdy
szereg samochodów nauki jazdy na placu manewrowym

Elektroniczny Panel Kursanta

Dodatkowo, tylko u nas, możesz skorzystać z Panelu Kursanta, który ułatwi Ci swobodny przepływ dokumentów - wszystko przez komórkę lub komputer. Podpisuj jazdy online, zaplanuj zajęcia praktyczne, sprawdź harmonogram zajęć teoretycznych, śledź swoje postępy, opłać kurs lub dodatkowe lekcje doszkalające i wiele innych!

Uśmiechnięty mężczyzna wyglądający zza okna pomarańczowej ciężarówki

Zapłać za kurs nawet o 85% mniej!

W naszej szkole możesz skorzystać z dofinansowania 85% z Biura Usług Rozwojowych w ramach projektów Kierunek Kariera, Kierunek Kariera Zawodowa oraz Łap skilla!

Zapisz się na kurs i zdaj z Kramexem!

Możesz zacząć w każdej chwili